Söövituste tulemused:
Esimene plaat  - akrüülmarkeritest on kõige parema söövituskindlusega pool-läbipaistev. Krundina (nagu mina tegin) ei tasu markereid kasutada kui tahta ideaalset kaitset. Aga tegelikult võiks veel eksperimenteerida.
Teine plaat - litopliiats kannatas 15 minutilise söövituse suurepäraselt ära. Seejärel kasutasin Lascaux Hard Groundi krundina.
Kolmas plaat - joonistasin serva kõigi kolme markeriga aga kirjutamiseks kasutasin pool-läbipaistvat markerit. See pidas söövitusele suurepäraselt vastu. Ilmselt õnnestus mul plaadi rasvatustamine ja karestamine seekord paremini kui esimese plaadi puhul.
Kui plaadid söövitatud siis eemaldasin kuivanud akrüülvärvi ja krundi pesusooda lahuses leotades ning hambaharjaga nühkides.

Proovisin ka Pebeo akrüülvärvi eemaldajat mis toimis küll kiiremini aga lõhnas veidi häirivalt. Lisaks sellele pole tootel koostisained välja toodud. Tean vaid, et ta on samuti potentsiaalselt nahaga kokkupuutel ärritust põhjustav. Samas võib plaate pärast Pebeo vahendiga immutamist kraaniveega pesta. Järgmisel korral proovin akrüüli eemaldamiseks apelsiniõli.

Järgmisel korral jagan test-tõmmiseid.