Postitused sildiga 'graafikaee'.
helen tago  •  27. juuni, 2014

Graafikaateljee

Alates 2013 aastast asub graafika.ee graafikute ateljee aadressil Tondi 1. See on Tuletõrjeühingu maja. Meie ruumid pole küll suured kuid mahutame ära kuni 10 kursuslast.
  Ateljees kohapeal on kursuste valik suurem - pakume kuivnõela, linoollõiget, materjalitrükki. Muidugi saab meie juures teha ka kaarte ex-libriseid või templeid. Osta või tellida kingiks pilte, kaarte.
  Soovi korral võime ise kohale tulla koos pisikese kõrgtrükipressiga. Selliseid tellitud kursusi oleme juba päris mitmeid teinud.
  2014 aasta lõpuks oleme loodetavasti töövalmis saanud oma uue fotopolümeri aparaadi ning elektriga söövitamise süsteemi. Siiani meil söövitusvõimalus ateljees puudus kuid nüüd saab koguni valida kahe nö. mittemürgise (non-toxic) söövitusvõtte vahel.
Loe lisaks
helen tago  •  26. nov, 2010

graafika.ee

Veebilehekülg graafika.ee on avatud! Sellel lehel tutvustame oma loomingut ning jagame infot nii graafika ajaloo kui tehnikate kohta. Leheküljelt leiab värsket teavet graafika töötubade ja kursuste kohta, samuti uudiseid näitustest ja muudest üritustest.

Tegijateks on graafikud keda ühendab ateljee Loovalal. Kaija Kesa, Mari-Liis Laanemaa, Helen Tago-Mullaste, Marilyn Piirsalu, Lembe Ruben ja Siiri Leppik. Loe lisaks